Корзина
6 отзывов
+380632356268
+380445999399
+380632356268
+380638362726
ТОВ "Акваліта"
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Системи очистки господарсько-побутових стічних вод.

Автономна каналізація стала невід'ємним атрибутом сучасного життя. З розвитком сектора заміського будівництва нерозривно пов'язаний розвиток різних інженерних систем, необхідних для організації комфортного проживання.
Сучасна автономна каналізація проста в установці, забезпечує очищення за допомогою утворення в процесі життєдіяльності мікроорганізмів в стічній воді і в подальшому її безпечний скид в навколишнє середовище. Каналізація заміського будинку сьогодні може бути організована досить просто і швидко. Головним правилом є  вибір системи очищення стічних вод. Правильно встановити всі необхідні очисні споруди. Автономна каналізація заміського будинку проста в експлуатації, надійна і забезпечить збереження екологічної безпеки навколишнього Вас середовища.

Станції біологічної очистки стічних вод AQUALITA  встановлюють для котеджних містечок, приватних житлових будинків, санаторіїв відпочинку, готелів, пансіонатів, будинків і баз відпочинку, промислових і адміністративних будівель, логістичних центрів та інших об'єктів, розташованих далеко від систем міської централізованої каналізації. 

 Завдяки використанню найсучасніших запатентованих технологій очищення стічних вод та матеріалів досягаються найбільш високі і стабільні показники очищення при будь-яких умовах експлуатації. 

Технологія очистки стічних вод

Неочищені стічні води потрапляють в септичну камеру, яка виконує функцію механічної і попередньої анаеробної (без доступу повітря) біологічної очистки стічних вод. Септична камера містить зону для накопичення важких мінеральних домішок (типу піску) та завислих речовин, які осідають в даному реакторі. Далі стічні води за допомогою ерліфта спрямовуються в біотенк з поліетиленовим завантаженням (крім POBI-Airsept) та аеробний біореактор, де піддаються аеробній біологічній очистці від органічних речовин і сполук азоту. Аеробні умови в біореакторі створюються нагнітанням в ньому повітря від компресора. Компресор встановлюється в герметичному боксі, який влаштовується або в станції, або в технічному приміщенні.

Очистка стічних вод завершується вторинним відстійником, який служить для відокремлення активного мулу (бактерій) від очищеної води. Ця стадія дозволяє зберегти робочу масу корисного активного мулу всередині станції. З поверхні вторинного відстійника передбачено автоматичне видалення плаваючих речовин