Корзина
6 отзывов
+380632356268
+380445999399
+380632356268
+380638362726
ТОВ "Акваліта"
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

СИСТЕМИ ОЧИСТКИ ПОВЕРХНЕВИХ СТІЧНИХ ВОД. Сепаратори нафтопродуктів

Призначення

В процесі випадіння дощу і танення снігу відбувається змивання забруднень з територій населених пунктів і майданчиків підприємств та утворюється велика кількість забруднених стічних вод. Такі стічні води переважно містять в собі завислі речовини та нафтопродукти і несуть потенційну загрозу екології і здоров’ю людей.

 У зв`язку із цим, при очищенні поверхневих стічних вод до норм скиду в міську каналізацію або водойму, пріоритетним є видалення таких забруднень.

Очисні споруди поверхневих стічних вод типу AQUALITA-RAIN здатні надійно та економно вирішити зазначену екологічну проблему.

Сепаратор нафтопродуктів призначений для очищення поверхнево-зливової води від нафтопродуктів і завислих речовин. Застосовується на стоянках автомобілів, автомийках, терміналах навантаження і розвантаження транспорту, авторемонтних станціях, АЗС, промислових майданчиках, нафтосховищах і заводах з переробки нафтопродуктів та інших об'єктах з високим вмістом нафтопродуктів в стічних і поверхнево-зливових водах.

 

Принцип роботи

Сепаратор нафтопродуктів складається з чотирьох камер:

1.      Перша камера механічної очистки і затримання плаваючих речовин, яка "заспокоює" і гомогенізірує стічну воду. У цій камері відокремлюються крупні зважені частинки і накопичуються на дні піскоуловлювача. 

2.     У другій камері  відбувається відділення нафтопродуктів за допомогою коалісцентних фільтрів.  Коалісцентний фільтр  найбільш ефективно відокремлює нафтопродукти, що дозволяє зменшити габаритні розміри очисної установки. Далі вода послідовно потрапляє в третю камеру.

3.     Наступним етапом є очистка стічних вод у блоці з пінополіуретановими фільтрами. За рахунок складної структури матеріалу: великої кількості пор (до 98%), великого вільного обєму та гідрофобних властивостей, забруднюючі речовини проникають та затримуються у порах фільтруючого матеріалу.