Корзина
6 отзывов
+380632356268
+380445999399
+380632356268
+380638362726
ТОВ "Акваліта"
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Система очистки жировмісних стічних вод. Сепаратори жиру.

Сфера застосування

Застосовується у внутрішніх і зовнішніх каналізаційних мережах, є першою ланкою в очищенні стічних вод.

Сепаратор жирів призначений для уловлювання і видалення неемульгованих жирів і масел з стічних вод  з кухонь, ресторанів, їдалень, кондитерських, м'ясопереробних та інших підприємств.

Сепаратор жирів використовується як самостійна первісна очисна одиниця при різних каналізаційних системах (ізольована локальна або загальна каналізаційна мережа). У ньому відбувається технологічний процес очищення стічних вод механічними і фізичними методами, а також, технологічні процеси очищення стічних вод, засновані на здатності біологічних організмів розкладати забруднюючі речовини. Головним чином, в сепараторі жирів протікає процес руйнування органічних речовин мікроорганізмами при відсутності кисню повітря, який утворює сполуки твердих частинок і заповнює їх пори стічними водами, отримані в процесі поділу суспензії.

Сепаратори жирів застосовують:

1. Коли жирові матеріали при зниженні температури води сприяють кольментації забруднень в каналізаційних комунікаціях, що призводить їх до аварійного стану.

2. Якщо присутність нерозчинених жирів в стічних водах знижує ефективність процесів очищення в локальних очисних спорудах і є причиною виникнення проблем в їх експлуатації.

Принцип роботи

Агрегат представлений у вигляді герметичної ємності і виробляється з поліпропілену харчового призначення. Конструкція має невелику вагу, при цьому є неймовірно міцною. Це дозволяє виробу витримувати механічні навантаження і удари. Ємність закривається кришкою, що сприяє запобіганню поширення поганого запаху. Всередині контейнера є кілька перегородок. Вони сприяють уповільненню струму рідини. За рахунок цього час, що витрачається на очищення, збільшується.

Робота пристрою заснована на особливостях фізичних показників води і жиру. Останній характеризується легшою вагою. Рухаючись по трубах фракції жиру розщеплюються на більш дрібні елементи шляхом гравітації. Вода має велику щільність. Тому жир виштовхується на поверхню. Елементи перегородок встановлюються поперек потоку струменя. Всі забруднення накопичуються зверху решіток. Прибрати їх можна ручним методом. Для цього застосовується патрубок. Важливо мати на увазі, що для нормального функціонування пристрою необхідно підтримувати температуру води в межах сорока градусів.

Установка жировловлювача досить простий захід. Агрегат монтується за допомогою розтрубів до мережі каналізації. Можливі протікання попереджаються монтажем гумових ущільнювачів.